Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
30 000 €
58 674.90 лв.

(1 000 €, 1 955.83 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 12:50 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 3311 пъти.
Площ:
30 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Премиер Мастър предлага за продажба студио . Студиото е напълно оборудвано и готово за живеене или отдаване под наем. Комплексът се намира на 4 км от курорта Слънчев бряг на живописен хълм и граничи с малка река. Уникалното местоположение предлага гледка към планината и Слънчев бряг. Комплексът разполага с всички удобства и развлечения от различен тип: ресторант, бар, магазин, рецепция, 5 открити басейна, 2 тенис корта, футбол, баскетбол, спортни и детски площадки и др. Без комисионна от купувача !
ID 16090
За контакт:
0894357309

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Марина Иванова
+359894357309
Офис: Слънчев бряг
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1a168708949254797

30 000 €
58 674.90 лв.
История на цената
(1 000 €, 1 955.83 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг