Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
205 000 €
400 945.15 лв.

(1 530 €, 2 992.42 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:43 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 105 пъти.
Площ:
134 m2
Етаж:
3-ти от 5

Описание на имота:

Продава се тристаен апартамент в Поморие, в новата част на града, на 3-ти етаж. Площ 134 кв.м. Състои се от две спални, хол с кухня, баня с тоалетна, складово помещение, антре и две тераси. Апартаментът е с гледка към морето. Обадете се или пишете за повече информация.
ID:19365

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
Обява: 1c177685821761731

205 000 €
400 945.15 лв.
История на цената
(1 530 €, 2 992.42 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Поморие